DE ROEK VAKANTIEBUNGALOWS

De Roek is een kleinschalig en duurzaam bungalowpark met Finse bungalows, tiny houses en boshuizen in het bos, net buiten Otterlo. De accommodaties liggen beschut met een eigen terras en tuin, waarvan een aantal omheind en geschikt voor huisdieren. De idéale plek om even weg te zijn van de drukte van alle dag, een plek om te genieten, alleen, samen met het gezin, familie of vrienden. Ook mindervalide gasten zijn van harte welkom! Zo zijn enkele accommodaties voorzien van: een douchestoel met beugels, een rolstoeltoegankelijk toilet met beugels, eventueel een hoog-laagbed en een eigen parkeerplaats.

Als gast op de Roek kunt u tijdens uw verblijf samen met de -klein- kinderen of het gezin de kinderboerderij bezoeken wanneer u wilt. Een echte beleving die niet mag ontbreken tijdens uw familievakantie. Bijvoorbeeld samen de dieren voeren, verzorgen en knuffelen zoals: grappige kune kune varkens, kippen, konijnen en cavia’s of het paard borstelen.

Op de Roek kunt u ook verschillende biologische kruidentuinen vinden. Tijdens uw verblijf mag u uiteraard ook zelf verse kruiden uit deze tuinen plukken om te gebruiken tijdens het koken zoals: salie, rozemarijn, oregano, tijm, munt, bieslook, dille, koriander en Oost-Indische kers.

In de receptie is een biologische winkel met een ruim assortiment. Hier worden heerlijke soep, koffie, chocolade, lekkere drop, chips, snoep, bier (onder andere van brouwerij de Leckere) en pasta verkocht, en afhankelijk
van het seizoen een vers eitje van eigen kippen.

Op het terras, met uitzicht op de speeltuin en de dieren, kunt u onder het genot van een kop koffie/thee met appelcake genieten van de gemoedelijke sfeer. De bediening op het terras wordt verzorgd door deelnemers van De Roek Zorgbedrijf.

In de omgeving is veel te beleven. De Roek is door zijn ligging een uniek startpunt voor het maken van mooie wandel- en fietstochten. U loopt vanuit uw huisje zo het bos en natuurgebied ‘De Zanding’ in. Het Nationale Park De Hoge Veluwe met het Kröller Muller Museum bevindt zich op maar 1500 meter afstand. En iets verder, op 15 km afstand, Burgers Zoo en het Openluchtmuseum.

Ja, een vakantie bij de Roek vakantiebungalows betekent genieten van de rust, ruimte, privacy en de natuur in de omgeving van de Veluwe!

Klik
 hier voor meer informatie en een sfeer impressie.